←  Off-topic

Forumprawnicze.info

»

Z dniem 31 grudnia 2019r forumprawnicze.info zakończy swoją działalność.

Aplikacja Officium365

Officium365 - zdjęcie Officium365 14 lis 2019

Według naszej oceny - organizacja pracy i zarządzanie kancelarią prawniczą lub radcowską może być w pełni kompatybilne z nowinkami technologicznymi. Zebranie wszystkich, niezbędnych w codziennej pracy funkcji narzędzi, służących planowaniu, raportowaniu, gromadzeniu i przechowywaniu, stworzyło aplikację działającą na wszystkich urządzeniach z dostępem do Internetu, która zmienia dotychczasową rzeczywistość pracy prawników. Życie zawodowe i funkcjonowanie kancelarii opierają się na zadaniach - czasem łatwych i przyjemnych, a czasem wymagających, którym trzeba poświęcić swój czas. Oprócz tego dochodzą bieżące, rozpoczęte tematy, uzupełnianie dokumentacji, spotkania z klientami.

Każdy ma swój system zarządzania czasem i przydzielaniem zadań, ale aplikacja Officium365 z pewnością pomoże to usystematyzować, oraz jednym kliknięciem przekazać do odczytu, całemu zespołowi. Oprogramowanie jest proste i czytelne. Łatwy w obsłudze interfejs nie stwarza problemów z wprowadzaniem lub odczytywaniem danych, a konstrukcja okien sprzyja szybkiemu odnajdywaniu pożądanych funkcji.

 

W ostatnim czasie uruchomiliśmy również naszą aplikację na smartfony - dzięki czemu każdy z prawników może mieć "wszystkie sprawy" przy sobie poprzez kilka kliknięć.

 

http://officium365.pl

Odpowiedz