←  Off-topic

Forumprawnicze.info

»

Co bardziej się opłaca?

ale.kow - zdjęcie ale.kow 15 lis 2016

Witam serdecznie,

Wraz ze studentami naszej uczelni chcemy zorganizować wyjazd integracyjny.
I tutaj dwa pytania, ale piszę w off-topic, gdyż tylko jeden problem jest prawny.
Kwestia regulaminu... Powinniśmy zlecić to prawnikowi? Podejrzewam, że dobrze będzie zabezpieczyć się na wszelkie ewentualności.
Drugie pytanie. Chcemy promować nasz wyjazd i wydrukować 400 ulotek. Czy lepiej będzie zrobić to samodzielnie, czy może zlecić to firmie? Widzę, że na przykład tu ****** koszt 500 ulotek to około 110 zł. My potrzebujemy jak mówiłem 400. Dysponujemy drukarką atramentową. Jeżeli koszty przewyższą zlecenie 500 ulotek dla firmy, wiadomo, że skorzystamy z takiej opcji.

Dziękuję!

Odpowiedz

adw. Łukasz Nysztal - zdjęcie adw. Łukasz Nysztal 15 lis 2016

Organizacja takiego "wyjazdu" może wyczerpywać znamiona działalności turystycznej - a więc wymaga nie tylko rejestracji działalności gospodarczej, ale również wpisu w rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych. Nie wystarczy więc sporządzenie samego regulaminu. W razie jakichkolwiek problemów za wszystko odpowiadacie Wy jako organizatorzy.  

Odpowiedz

Marcelina_a - zdjęcie Marcelina_a 02 sie 2017

Myślę, że lepiej zrezygnować z takich wyjazdów, skoro nie wiecie za bardzo, jak się do tego zabrać.

Odpowiedz

fit_Celina - zdjęcie fit_Celina 29 wrz 2017

Gdybyście się zdecydowali, to zdecydowanie bardziej  opłaca się ulotki wydrukować w firmie. Będą porządnie zrobione, cena jest standardowa za takie ulotki. Na zwykłej drukarce wyjdzie to niechlujnie, będzie więcej przy tym roboty, będzie wyglądać mniej profesjonalnie i mniej zachęcająco.

Odpowiedz

Narcjusz - zdjęcie Narcjusz 02 paź 2017

No w firmie bardziej się opłaca.

____

https://www.pogotowi...-poznan-24h.pl/

Odpowiedz

fit_Celina - zdjęcie fit_Celina 08 gru 2017

Zdecydowanie lepiej zrobić to w firmie. Lepiej postawić na profesjonalizm i jakość. Wydrukowanie takiej ulotki nie jest takie drogie, jeśli znajdziesz dobre miejsce. Droższe byłoby drukowanie we własnym zakresie

Odpowiedz