←  Prawo pracy

Forumprawnicze.info

»

Jubileusz w firmie państwowej


Najlepsza porada prawna: wolf123 14 marzec 2019 - 19:02

Art. 8.
7. W razie ustania stosunku pracy w związku z przejściem na emeryturę lub rentę z tytułu... Przejdź do postu

wolf123 - zdjęcie wolf123 01 mar 2019

Kobieta rozwiązała umowę o pracę 28 sierpnia 2018 z tytułu pobierania renty.18 marca 2019 należałby się jej jubileusz.Czy pracodawca powinien go wypłacić przy odprawie....?Pracodawca Poczta Polska.W Zbiorowym układzie pracy niema żadnych dodatkowych aneksów.Tylko wypłata w momencie osiągnięcia z dniem 15 20 25 30 lat pracy i procent wynagrodzenia.Stanowisko Listonosz
Odpowiedz

jaga - zdjęcie jaga 01 mar 2019

Art. 8.

7. W razie ustania stosunku pracy w związku z przejściem na emeryturę lub rentę z tytułu niezdolności do pracy pracownikowi samorządowemu, któremu do nabycia prawa do nagrody jubileuszowej brakuje mniej niż 12 miesięcy, licząc od dnia ustania stosunku pracy, nagrodę tę wypłaca się w dniu ustania stosunku pracy.

 

Dotyczy tylko pracowników samorządowych 

Odpowiedz

Najlepsza porada prawna: wolf123 - zdjęcie wolf123 14 mar 2019

Art. 8.
7. W razie ustania stosunku pracy w związku z przejściem na emeryturę lub rentę z tytułu niezdolności do pracy pracownikowi samorządowemu, któremu do nabycia prawa do nagrody jubileuszowej brakuje mniej niż 12 miesięcy, licząc od dnia ustania stosunku pracy, nagrodę tę wypłaca się w dniu ustania stosunku pracy.
 
Dotyczy tylko pracowników samorządowych



Regulamin Wynagradzania z 2007 zawiera to.Teraz z kolei nie pokazują regulaminu tylko Zbiorowy Układ Pracy i regul premiowania.Tam niema nic o tym tylko zmiany kwestii proceprocentowych płacy.Gdzieś to ukryli skoro było
Odpowiedz