←  Prawa konsumenta

Forumprawnicze.info

»

Nowa umowa w Orange

Miljana - zdjęcie Miljana 22 sie 2019

Witam mam nadzieję że opisuje swój problem w odpowiednim dziale, jeżeli nie to z góry przepraszam.
A więc jestem wieloletnią klientka Orange miałam do nich zaufanie, zazwyczaj dzwonili z ofertą przedłużenia umowy z dość dobrymi warunkami.
Jakieś 5 miesięcy temu była podobna sytuacja, podczas rozmowy z konsultantka odniosłam wrażenie że oferta była nieco inna niż podpisałam i teraz place rachunki jak z kosmosu. Okazało się że wcisneli mi drugi numer z internetem, owszem umowę podpisałam odbierając ją od kuriera nie czytając, dopiero podczas faktury zaczęłam zastanawiać się nad tym, poprosiłam Orange o rozpatrzenie wniosku reklamacyj ego oraz przesłanie kopii nagrania z konsultantem, otrzymałam informację że ta rozmowa została przeprowadzona prawidłowo umowę podpisałam nie odwołałam się w wyznaczonym czasie 14 dni.
Dobrze wszytko rozumiem ale nadal chciałabym odsłuchać te rozmowę i tu problem bo Orange twierdzi że te rozmowę najpierw wyślę w innym czasie później że wysłana a ja nadal nie mam, reklamuje co chwilę nawet podałam inny email i mam wrażenie że oni zemnie idiotke robią.
Co ja mogę w tej sprawie zrobić miesiące uciekają a oni nadal rozmowy nie wysyłają. Jestem przekonana do swojej racji bo nigdy w życiu nie zgodziła bym się na tak wysoki abonament. Proszę o radę
Odpowiedz