←  Szukam prawnika

Forumprawnicze.info

»

Odszkodowanie za błąd lekarski - dobra fir...

Samael - zdjęcie Samael 26 cze 2015

Jak w temacie.

Poszukuje informacji o jakiejś dobrej firmie, dobrym prawniku do spraw medycznych. Budzowska kazała mi spadać (to nie moja wina że mam zaburzenia pamięci) a inna firma nie podjęła się sprawy. Zapewne dlatego że nie "odpalili" płyty z rezonansu a to tam jest prawidłowa diagnoza. Nie chodzi tutaj o reklamę jakieś firmy a wskazanie kilu dobrych firm, prawników do tego typu spraw. Nawiązałem kontakt z mec Kaszewiakiem ale milczy, napisał tylko kiedy mógłby się podjąć sprawy. Sklepowicz mnie olał, choć nic złego o nim powiedzieć nie mogę, znacznie mi pomógł. A firmy z Krakowa które zajmują się tymi sprawami nie chcą mojej.

Odpowiedz

Samael - zdjęcie Samael 26 cze 2015

Ktoś tu zaraz napiszę że mam wątłe dowody otóż proszę czytać:

 

"Badanie MR wykonane w sekwencjach T2FSE,T1SE przed i po kontraście,FLAIR,DWI, T2*GRE w trzech płaszczyznach wykazało: pasmowate obszary podwyższonego sygnału w korze okolicy czołowo-ciemieniowej obu półkul mózgu.Poza tym obszary podwyższonego sygnału obejmujące wzgórza, podwzgórza, ciała suteczkowate, nakrywkę, wodociąg, oraz grzbietową część mostu i rdzenia przedłużone go.W sekwencji DWI wykazują istotnie podwyższony sygnał.Nie ulegają wzmocnieniu kontrastowemu.Znaczna progresja w porównaniu z poprzednim badaniem MR głowy.Obraz MR podobny jak w encefalopatii Wernickego.Wg doniesień takie zmiany mogą występować również u pacjentów niedożywionych ( niedobór witaminyB1).
Układ komorowy nieposzerzony, nieprzemieszczony.Przestrzenie płynowe przymózgowe nieposzerzone"

 

Moim zdaniem to dowód decydujący. Mam racje? Postawiono diagnozę i do dziś na to schorzenie mnie leczą.

Odpowiedz

jackot - zdjęcie jackot 01 lip 2015

Proszę zatem o kontakt e-mailowy celem ustalenia szczegółów sprawy

jackot@poczta.onet.pl
Odpowiedz

PolskieCentrumOdszkodowań - zdjęcie PolskieCentrumOdszkodowań 16 lip 2015

Zapraszam do kontaktu z Polskim Centrum Odszkodowań.

Bezpłatna analiza sprawy.

Odpowiedz

Natalka - zdjęcie Natalka 12 gru 2017

Korzystałam z usług adwokata Cejrowskiego z Tczewa, też w sprawie błędu lekarskiego

Odpowiedz

M.Gawron - zdjęcie M.Gawron 26 sty 2018

W sumie z jednej strony nie dziwię się, że niektóre kancelarie niechętnie podejmują się takich spraw. Ja sam byłem w podobnej sytuacji i najwięcej pomocy zyskałem od stowarzyszenia Wokanda - http://wokanda.org.pl/ - którego członkowie pomagają w sprawach związanych z odszkodowaniami za błędy lekarskie, kolizje drogowe itd.. Działają od 10 lat i na przestrzeni tego czasu pomogli naprawdę wielu osobom. Współpracują też z wieloma kancelariami.

Odpowiedz

andrzejnowy - zdjęcie andrzejnowy 12 lut 2018

Przecież wszyscy lekarze są ubezpieczeni od błędów medycznych. Odszkodowanie może nie są wielomilionowe jak to ma miejsce w stanach zjednoczonych, ale jednak jakieś tam są.

Odpowiedz

jurekg - zdjęcie jurekg 30 lip 2018

Polecam kancelarię odszkodowawczą APU, pomogli mi bardzo skutecznie - odszkodowania Warszawa www.apu.pl

Odpowiedz

Irekom - zdjęcie Irekom 21 wrz 2018

Jeśli chodzi o Wrocław to mogę polecić kancelarię prawną Kamila Łukowicz https://adwokat-lukowicz.pl/. Zajmują się sprawami cywilnymi, karnymi jak i prawem rodzinnym. 

Odpowiedz