←  Off-topic

Forumprawnicze.info

»

Z dniem 31 grudnia 2019r forumprawnicze.info zakończy swoją działalność.

Prezent dla adwokata (na Święta)

Pabs - zdjęcie Pabs 04 gru 2017

Dzień dobry, mam w bliskim otoczeniu dwóch adwokatów. Zbliżają się Święta i chciałem coś im z tej okazji kupić. Czy ktoś z forumowiczów poleca jakąś np. książkę branżową ? Nie chodzi mi o nowy Kodeks :) ale np. coś a la "Sędziowie i niewolnicy". Coś w miarę nowego. 

Odpowiedz

fit_Celina - zdjęcie fit_Celina 08 gru 2017

Nie zapominaj, że adwokaci to też ludzie i nie zawsze trzeba kupować tematyczne prezenty. Jakie mają hobby? Jeśli lubią ćwiczyć możesz kupić im jakiś suplement, który sprawi, że ćwiczenia będą dawały lepszy efekt. Obecnie na rynku wybór jest bardzo duży, niektóre mają dobrze wyselekcjonowany skład i nie są szkodliwe dla organizmu. Moim zdaniem spalacze tłuszczu są bardzo dobrym wyjściem,i jeśli te osoby znają się na tym temacie,to na pewno docenią taki prezent:

 

http://forum-kultury...a-wasze-opinie/

 

Więcej informacji i opinii możesz znaleźć na tym forum. Ogólnie wiele osób jest zadowolonych z efektów.Zarówno kobiet jak i mężczyzn,więc warto sprawdzić.

Odpowiedz

Legolos - zdjęcie Legolos 18 gru 2017

No nie wiem, książka to pójście na łatwiznę. Weź zrób wywiad i dowiedz się czego potrzebują. Przydatne prezenty to najlepsze prezenty :D

 

 

____________________________________

https://blendberg.co...iast-bydgoszcz/

Odpowiedz

M.Gawron - zdjęcie M.Gawron 19 gru 2017

Też wydaje mi się, że coś praktycznego będzie najlepszym rozwiązaniem. Może warto kupić jakiś fajniejszy portfel, czy coś w tym rodzaju. Takie przedmioty są jak najbardziej użyteczne i wytrzymałe. ;)

Odpowiedz

Studentka_Prawa - zdjęcie Studentka_Prawa 15 maj 2018

Ja w prezencie imieninowym dla znajomego prawnika kupiłam karafkę chłodzącą: https://www.galerial...in-czarna,p5829 Wygląda bardzo elegancko i idealnie wpasowuje się w klimat nowoczesnej kancelarii :)

Odpowiedz

Kancelaria H&Z - zdjęcie Kancelaria H&Z 27 cze 2018

Ja na święta otrzymałem butelkę bardzo dobrego hiszpańskiego wina czerwonego. Moim zdaniem bardzo trafiony prezent, który z pewnością przyda się przy szczególnej okazji.

Odpowiedz

Dino3 - zdjęcie Dino3 19 lis 2018

Na pewno notes, wizytownik, coś co ułatwiłoby adwokatowi poruszanie się wśród znanych mu przedmiotów.

Odpowiedz

Anastazy - zdjęcie Anastazy 21 gru 2018

aleś wymyślił :D

Odpowiedz