←  Prawo karne

Forumprawnicze.info

»

Prokurator uzyskał ze szpitala informację...

Alicja15 - zdjęcie Alicja15 16 gru 2018

Bardzo proszę o informację związaną z poruszanym przeze mnie tutaj na forum tematem zdecydowanie bezpodstawnego oskarżenia mnie z art. 286 KK w sprawie rzekomego wyłudzenia przeze mnie pożyczki od firmy Profi Credit (której działania, w tym polegające na fałszywym oskarżaniu dłużników, są doskonale w Polsce znane - tylko nie Prokuratorowi, który złożył trzy lata temu akt oskarżenia przeciwko mnie z art. 286 KK do Sądu).

Tuż przed złożeniem do Sądu aktu oskarżenia Prokurator zdobył ze szpitala, w którym trzy razy leżał mój mąż, dokumentację medyczną mojego męża i przedstawił wraz z aktem oskarżenia tę dokumentację medyczną mojego męża jako jeden z dowodów przeciwko mnie.

Przy czym dodać należy, że Prokurator posiadał ode mnie w trakcie postępowania przygotowawczego dokumentację medyczną mojego mężą (i za zgodą mojego męża, który mi na to pozwolił), ale Prokurator wpadł w taki trans, że grzebał nadal w dokumentacji medycznej mojego męża - a więc osoby trzeciej, pomimo, że w momencie zawarcia z firmą Profi Credit umowy pożyczki byłam z mężem w separacji i pomimo, że mamy intercyzę. Teraz Prokurator tworzy różne wersje przeciwko mnie, wg widzi mi się Prokuratora: jedna przedstawiona w Sądzie przeciwko mnie wersja Prokuratora - w oparciu o przedstawioną przeze mnie w czasie postępowania przygotowawczego dokumentację medyczną męża - jest taka, że choroba mojego męża zaczęła się w 2014r., a więc PRZED zawarciem przeze mnie umowy pożyczki; drugą, że mąż był w szpitalu (kolejny raz) w lipcu 2015r., a więc PO zawarciu przeze mnie pożyczki i trzecią - że mój mąż jest przewlekle chory, więc zawierając z Profi umowę naraziłam tę firmę na szkodę. Bzdura, ponieważ żaden lekarz nie był w stanie przewidzieć nawrotu jego choroby, a ja nie mam wykształcenia medycznego, więc lepiej by było, aby Prokurator, który nawet w akcie oskarżenia złożonym przeciwko mnie zamieścił słowo z błędem ortograficznym (sic!), robi wszystko, abym została uznana za przestępcę, mimo, że przestępstwa z art. 286 KK nie popełniłam.

Bardzo proszę o informację czy w mojej sprawie Prokurator miał prawo wysłać do szpitala żądanie udostępnienia dokumentacji medycznej mojego męża, a więc nie mojej, ponadto - bez zgody mojego męża, w sprawie z art. 286 KK?


Użytkownik Alicja15 edytował ten post 16 grudzień 2018 - 22:46
Odpowiedz