←  Szukam prawnika

Forumprawnicze.info

»

Specjalista prawa gospodarczego

Choms - zdjęcie Choms 04 cze 2016

Witam wszystkich.

Poszukuję specjalisty od prawa gospodarczego ze Śląska (Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice), szczególnie obeznanego w obszarach: biznes i inwestycje, własność intelektualna, tajemnica przedsiębiorstwa, uczciwa konkurencja itp. Zależy mi na prawniku, z długoletnim doświadczeniem, który prowadził już sprawy związane z tymi zagadnieniami.

Proszę o kontakt osoby zainteresowane lub mogące polecić dobrego prawnika.

Odpowiedz

AmyLew - zdjęcie AmyLew 08 lip 2016

Czesc,

 

ze swojej strony moge polecic skorzystanie z https://www.lawyerinpoland.pl, gdzie przy poszukiwaniu prawnika z zakresu prawa pracy ta firma nieodplatnie znalazla dla mnie adwokata, z ktorego bylam zadowolona. Ogolem polecam - to na pewno lepsze niz szukanie w ciemno przez Internet.

Odpowiedz

Redigo - zdjęcie Redigo 09 sie 2017

Witam.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie spraw gospodarczych, trudnych, nieściągalnych wierzytelności, ochrony tajemnicy firmowej, deliktów w zakresie nieuczciwej konkurencji, prowadzimy śledztwa i przygotowujemy materiał dowodowy, poszukujemy świadków, wykonujemy usługi informatyki śledczej, więc oferujemy nie tylko sama obsługę prawną, zapraszamy do kontaktu: www.redigo.pl

Odpowiedz

Takisobiektoś - zdjęcie Takisobiektoś 03 wrz 2017

Jak Katowice to mec.A.Rajpert.Nie jestem pewny czy jeszcze praktykuje.

Odpowiedz

Pio.trM - zdjęcie Pio.trM 07 sty 2018

Gdyby ktoś także szukał specjalisty zajmującego się prawem gospodarczym w Katowicach to polecam kancelarię LexNord. Można ich opisać tylko dwoma słowami - prawdziwi fachowcy. Do sprawy podchodzą naprawdę bardzo kompleksowo, a pomoc klientowi jest ich priorytetem. 

Odpowiedz

unikori - zdjęcie unikori 15 maj 2019

Polecam Państwa https://www.msz-kancelaria.pl/ są wykwalifikowani i doświadczeni w tym co robią. Na pewno pomogą w trudnej sytuacji

Odpowiedz