←  Szukam prawnika

Forumprawnicze.info

»

Szukam prawnika do poprowadzenia sprawy i...

Darek Sekuła - zdjęcie Darek Sekuła 22 lut 2014

Witam.

 

Szukam prawnika do poprowadzenia sprawy z tytułu niedopłaty do faktur.

 

Sprawa wygląda następująco.

 

Jakiś czas temu wykonywane było duże zlecenie dla jednej z Firm z Warszawy. Na poczet tego zlecenia zatrudniono kilkanaście osób na umowę zlecenie.

Każda osoba miała mieć wypłacane 13 zł za godz pracy.

 

W zwiazku z tym przez cały okres współpracy wprowadzano mnie w błąd i kazano fakturować te 13 zł plus vat. Po niejakim czasie się dowiedziałem, że prawidłowo powinno być refakturowane 13 zł + podatek dochodowy 19% plus vat do tego.

 

W związku z tym wydaje mi się że jestem w plecy te 19% za cały okres współpracy.

Oczywiscie posiadam całą dokumentację tej sprawy.

Kwota sporna to ponad 25 tys zł bez odsetek.

 

Proszę o pomoc.

 

Odpowiedz

s7onko - zdjęcie s7onko 27 lut 2014

Darek Sekuła, może zainteresuje Cię kancelaria LexVin, a konkretnie mówię o panu Darku Kostyrze. Doświadczony prawnik, z własną kancelarią. Prowadzi także porady on-line, ma między innymi stronę www.pozwy.pl gdzie pomaga właśnie w pisaniu pozwów, pism procesowych itp. Może spróbuj zapytać u niego :) Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
Odpowiedz

prawnikowo2014 - zdjęcie prawnikowo2014 04 mar 2014

Jesli poda mi Pani maila, to wysle propozycje pewnych uslug prawnych, nie chce ich tu reklamowac na forum:) pozdrawiam Katarzyna

Odpowiedz

kalambury - zdjęcie kalambury 08 wrz 2014

Podobną sprawę wśród moich znajomych wygrała niedawno pani prawnik z Rzeszowa - sprawa wydawała się beznadziejna, inni załamywali ręce, mówili, że już "po ptakach", ale udało się. Zadzwoń, porozmawiaj, może coś ustalicie. Powodzenia!

Odpowiedz

altymek9 - zdjęcie altymek9 08 wrz 2014

ja mogę z własnego doświadczenia polecić tą kancelarię http://www.aleksandrakutyma.pl bo mi pomogli już w kilku sprawach dotyczących mojej działalności. Powodzenia

Odpowiedz