←  Szukam prawnika

Forumprawnicze.info

»

Szukam prawnika-potrzebna pomoc w napisani...

rosetta - zdjęcie rosetta 29 sty 2016

Szanowni Państwo,

szukam prawnika a najlepiej prawniczki, która pomogłaby mi przygotować pisma- skargi na lekarza do Rzecznika Praw Pacjenta, Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Lekarzy i NFZ (w skrócie:na efekty leczenia i pomawiające mnie zapisy w mojej dokumentacji medycznej oraz na przebieg leczenia). Zależałoby mi na prawniku, który ma doświadczenie w tego typu sprawach. Pomoc prawnika miałaby polegać na zweryfikowaniu zgodności moich pism pod względem prawnym, etc., które przygotowałabym sama albo zleciłabym ich opracowanie prawnikowi (nie ukrywam, że będzie to zależało od wysokości kosztów). Prawdopodobnie moja skarga na lekarza zakończy się tylko na wniesieniu jej do wym. instytucji i raczej nie przewiduję (po prostu nie będzie mnie na to stać, nie tylko finansowo) póki co dochodzenia jakiegoś odszkodowania przed sądem, dlatego zależy mi, żeby te pisma były b. dobrze i precyzyjnie przygotowane od strony językowej i prawnej. Zależałoby mi więc na bezpośrednim kontakcie z prawnikiem.

Jeśli znacie Państwo kogoś kto zajmuje się tego typu sprawami to będę wdzięczna za jego polecenie.

 

Odpowiedz

Poczytna - zdjęcie Poczytna 08 lut 2016

Ja od paru lat jestem związana z adwokatem Płock. Pani Kosińska parokrotnie już wyciągnęła mnie z ładnych tarapatów. Warto się do niej udać ;) 

Odpowiedz

rosetta - zdjęcie rosetta 08 lut 2016

Bardzo Pani dziękuję za odpowiedź i za przesłany kontakt! A już zwątpiłam czy znajdzie się ktoś kto mi coś doradzi ... Wchodziłam już na stronę tej Kancelarii, zaznajomię się czym się zajmują i niewykluczone, że skorzystam z ich usług. Jeszcze raz wielkie dzięki! :)    

Odpowiedz

Michał Mur - zdjęcie Michał Mur 18 lut 2016

Sz.P

 

Proszę o kontakt kancelaria@intrest.com.pl

Odpowiedz

rosetta - zdjęcie rosetta 03 mar 2016

Sz.P

 

Proszę o kontakt kancelaria@intrest.com.pl

Dziękuję za kontakt. Pozdrawiam

Odpowiedz

PolskieCentrumOdszkodowań - zdjęcie PolskieCentrumOdszkodowań 15 mar 2016

Jeśli zachodzi podejrzenie błędu medycznego to bez sądu i tak raczej się nie obejdzie. Rzecznik Praw Pacjenta czy NFZ nie mają mocy przyznać odszkodowania/zadośćuczynienia. A tego typu sprawy albo nadają się na sąd albo do komisji. Niestety, te ostatnie nie przyznają za wysokich kwot. W razie potrzeby drugiej opinii: http://pco.info.pl

Odpowiedz

Natalka - zdjęcie Natalka 14 lis 2017

Rosetta, z Twoją sprawą spokojnie możesz zgłosic się do kancelarii Cejrowskiego z Tczewa. Współpraca u mnie przebiegła bardzo dobrze. Co do cen to są konkurencyjne, adwokat pisma pisze samodzielnie i jest dobrze zorientowany w tej tematyce. W razie czego pisz na PRIV. Powodzenia

Odpowiedz